There are no images available in the gallery.

DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                             17 marca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Uczyńmy osobisty, duchowy wysiłek, wspierając dzieło głoszenia Ewangelii aż po krańce ziemi. Po Mszy Świętej będą zbieraną także ofiary na wsparcie dzieł podejmowanych przez misjonarzy.

2.     We wtorek 19 marca przypada uroczystość Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona Kościoła.

3.     Spotkanie ministrantów we wtorek o 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00, a na zakończenie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.     Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej parafii w piątek po Mszy św. o godz. 6:30, 16:30 19:00. W niedzielę o godz. 14:30, Gorzkie żale o 15:00 i bezpośrednio po nich Msza św. Zachęcamy do licznego uczestnictwa w tych nabożeństwach pasyjnych.

6.     Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek o godz. 19:00 na plebani.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

8.     W zakrystii są rozprowadzane baranki wielkanocne i paschaliki na wielkanocny stół. Składając ofiarę 5 zł wspieramy najuboższych.

9.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

10.                       Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jazowsku przypomina, że od dnia 14.03.2019 r. rozpoczęła się rekrutacja dzieci do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Jazowsku na rok szkolny 2019/2020. Wypełnione zgłoszenie prosimy składać w sekretariacie Szkoły Podstawowej w Jazowsku   od 14.03.2019 r. do 29.03 2019 r. w godz. od 7.30 do 15.30. Wzory druków można pobrać w kancelarii lub na stronie internetowej Szkoły.

11.                       Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Zbigniewowi składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

12.                       W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Stefanię Florek z Łazów Brzyńskich. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.

13.                       Ks. Marek Kordecki odprawi poza parafią msze św. gregoriańskie z pogrzebowych za +Stanisława Nowaka od 1 kwietnia 2019 r., a za +Annę Owsiankę od 1 maja 2019 r. Szczegóły na stronie internetowej parafii.