There are no images available in the gallery.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 19 maja 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Przykazanie miłości pozostawione przez Chrystusa swoim uczniom po wszystkie wieki będzie ożywiało wspólnotę Kościoła. Współczesnemu światu potrzeba wyraźnego świadectwa i nowej inspiracji, jaką ludzie wiary odnajdują nieustannie w słowach Mistrza.

2.     Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 17:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Zapraszamy!

4.     Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek o godz. 19:00 na plebani.

5.     Spotkanie DSM w piątek o 17.00, a Grupy Młodzieżowej o 19.00.

6.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualnie na utrzymanie parafii i dzieła duszpasterskie. Dziękuje rodzicom dzieci I komunijnych za dar ołtarza na zakup kompletu obrusów ołtarzowych.

7.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

9.     W najbliższym czasie zostaną odprawione msze św. gregoriańskie z pogrzebowych. Ks. Marek Kordecki odprawi od 1.06. za +Zbigniewa Hebdę, ks. Mirosław Puszek od 1.06. za +Andrzeja Klaga, a od 1.07. za +Mariana Słowika, ks. Krzysztof Mamala odprawi od 10.06. za +Stanisławę Kiklicę, ks. Edwin Rzeszuto odprawi od 1.06. za +Józefa Podobińskiego. Szczegóły na stronie internetowej parafii.