DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                  18 sierpnia 2019

1. Przesłanie liturgii Słowa uświadamia nam, że wierność Bogu może często stać w opozycji do świata. Bycie konsekwentnym w wierze i obrona wartości chrześcijańskich napotykają opór. Jednocześnie, jak przypomina nam fragment z Księgi Jeremiasza, nasze życie jest w ręku Boga, który troszczy się o swoje wierne sługi. Z nową odwagą trwajmy przy Ewangelii i Kościele.
  2. Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.
  3. Rozpoczęła się XXXVII PPT do Częstochowy. Zachęcamy do towarzyszenia naszym pielgrzymom poprzez modlitwę i udział we Mszy św.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne na utrzymanie naszej parafiidzieła duszpasterskie.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.