TRZYDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  3 listopada 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Do 8 listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować dar odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji, spełniwszy pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego, wyzbycie się przywiązania do grzechu, nawet lekkiego. Codziennie przed Mszą Świętą o godz. 17:00 modlimy się też za zmarłych różańcem z wypominkami; Brzyna godz. 16:00 do 8 listopada.
  2. Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.
  3. Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o godz. 16:00, a Grupy Młodzieżowej18:30.
  4. W piątek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na medytację prowadzoną przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre. Tematem rozważań w tym miesiącu będzie przypowieść o nieurodzajnym drzewie figowym. Serdecznie zapraszamy!
  5. W przyszłą niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej okazji zbiórka do puszek na „Kościół w potrzebie”.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.
  7. W zakrystii do nabycia świece Caritas na „Wigilijne dzieło pomocy dzieciom”. Ofiara 5 zł.
  8. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  9. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Jazowskiej.