DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU   3 września 2017

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP w naszej parafii będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę. Msze św. o godz. 7:00, 11:00 suma odpustowa, 15:40 nieszpory niedzielne, a po nich Msza św., Brzyna godz. 9:00. W Jazowsku nie ma mszy o 9.00. Poświęcenie ziarna siewnego na każdej mszy św. Proszę o przygotowanie feretronów, sztandarów, przyjście dzieci w strojach pierwszokomunijnych i do sypania kwiatów. Zachęcam też, aby na sumie odpustowej uczestniczyć w strojach regionalnych. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Możliwość spowiedzi przed odpustem – codziennie w czasie mszy św. porannych i wieczornych.

2.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o 18:00.

3.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. O 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, a po mszy św. ucałowanie relikwii św. Matki Teresy z Kalkuty. Zapraszamy.

4.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i działalność duszpasterską w parafii.

5.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

6.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Jazowskiej. 

7.     Sołtys wsi Kadcza informuje, że 6 września /środa/ o godz. 18:00 w Remizie OSP w Kadczy odbędzie się zebranie wiejskie wsi Kadcza, którego tematem będzie podjęcie uchwały w sprawie podziału środków funduszu sołeckiego na 2018 rok.