CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU, 24 grudnia 2017

1.   W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Jeszcze tylko do godz. 11:00 będzie sprawowana Msza Święta. Nie ma Mszy św. o godz. 16:00.

2.   Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.

3.   Na Pasterkę zapraszamy: Brzyna o godz. 22:00, Jazowsko o północy.

4.   W Uroczystość Bożego Narodzenia na godz. 11:00 zapraszamy dzieci na adorację przy żłóbku.

5.   W drugi dzień Świąt błogosławieństwo owsa na każdej Mszy św. Msza św. chrzcielna o godz. 14:00. Składka na UPJP II w Krakowie i Tarnowie. Nie będzie Mszy św. o godz. 16:00! Kolędników misyjnych zapraszamy we wtorek na godz. 11.00, potem udadzą się do naszych domów.

6.   Za tydzień, w ostatnim dniu roku kalendarzowego, podczas Mszy św. będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie dni kończącego się roku.

7.   Bóg zapłać za ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 8110 zł.

8.   Składamy gorące i serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy przygotowali ozdoby na kiermasz świąteczny Caritas oraz członkom Caritas za przeprowadzenie kiermaszu. W ostatnią niedzielę zebrano ponad 2900 zł. Bóg zapłać!

9.   Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

10.               Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

11.               W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy pochodzącego z naszej parafii śp. Stanisława Kiklicę. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.