TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY, 15 kwietnia 2018

1.     Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

2.     Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 17:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

3.     Dzieci przegotowujące się do Uroczystości I Komunii św. Wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18:00.

4.     Parafialną Radę Duszpasterską zapraszam na spotkanie w czwartek na godz. 19:00.

5.     Zapraszamy dziewczynki ze służby maryjnej w piątek na godz. 17.00, a młodzież od kl. VII na spotkanie Grupy Młodzieżowej w piątek na godz. 19.00.

6.     Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Składka w tym dniu przeznaczona na WSD w Tarnowie.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne na utrzymanie parafii i dzieła duszpasterskie.

8.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.

10.                       W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Maria Zbozień z Kadczy. Polecamy jej nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.