DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                    10 czerwca 2018

1.     W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej.

2.     Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich, którzy przygotowali mój jubileusz 25-lecia przyjęcia święceń kapłańskich: Parafialnej Radzie Duszpasterskiej, księżom wikariuszom, Związkowi Podhalan w Jazowsku, druhom strażakom z Jazowska i Kadczy, banderii konnej, orkiestrze. Bóg zapłać za modlitwę w mojej intencji, zamówione Msze św. i wszelką życzliwość.

3.     Bardzo dziękuję wszystkim noszącym sztandary, feretrony i baldachim w czasie Oktawy Bożego Ciała. Szczególne podziękowanie dla P. Katarzyny Stec za koordynację tego dzieła.

4.     W związku z organizacją festynu parafialnego bardzo prosimy o spotkanie sołtysów wsi, przedstawicieli OSP, Caritas, Radę Parafialną w poniedziałek o godz. 19:00.

5.     Zbiórka ministrantów we wtorek o godz. 17:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

6.     W środę o godz. 18:00 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a następnie – Msza Święta wieczorna.

7.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17:45.

8.     Spotkanie Dziewczęcej Służby Maryjnej w piątek o 17.00, a grupy młodzieżowej o 19.00

9.     W przyszłą niedzielę będziemy gościć O. Teotime Akpako - kombonianina, misjonarza. Będzie głosił słowo Boże, rozprowadzał pamiątki misyjne, a ofiarą do puszek przy kościele wesprzemy działalność misyjną OO. Kombonianów.

10.                       Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy na rehabilitację Karoliny Tomasiak z Obidzy 10148,90 zł. Dziś zbiórka do puszek na Uniwersytet Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. W przyszłą niedziele składka gospodarcza.

11.                       Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

12.                       Czerwcowe spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego będzie miało miejsce w środę 20 czerwca o godz. 19:30 na plebani.

13.                       Wszystkim Solenizantom, Solenizantkom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej i swoich Patronów na długie lata życia.