CZTERNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU - 8 lipca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

  1. Witam w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzmy miłego pobytuwypoczynku.
  2. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.
  4. W piątek po wieczornej Mszy Świętej odbędzie się kolejna medytacja biblijna prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre, podczas której będzie rozważany fragment Ewangelii o uciszeniu przez Jezusa burzy na jeziorze. Serdecznie zapraszamy!
  5. W poniedziałek16 lipca liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z góry Karmel - uroczystość odpustowa w naszej parafii.św. o godz. 7:00, 11:00 – suma odpustowa i 16:00. Obrzęd nałożenia szkaplerza po sumie odpustowej. Na sumę odpustową zapraszam rodziców z dziećmi do sypania kwiatów i dzwonienia, dzieci pierwszokomunijne w strojach, niosących sztandary i feretrony oraz wszystkich parafian. Uroczystościom odpustowym będzie przewodniczył ks. Piotr Grzanka proboszcz Parafii pw. NSPJ w Dębicy Latoszynie. Tradycyjnie w dzień odpustu będzie adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 8:00 – 11:00 i od 15:00 do 16:00. Bardzo proszę grupy modlitewne o poprowadzenie adoracji, a wszystkich parafian zachęcam, by znaleźli chwilę czasu na osobistą adorację.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie. W przyszłą niedzielę składka gospodarcza na remont schodów.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Zapisy na XXXVI PPT do Częstochowy w kancelarii parafialnej do końca miesiąca.
  9. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łaski opieki Matki Bożej Jazowskiej.
  10. Zmarł śp. Stanisław Jawor z Jazowska. Pogrzeb dziś o 13:30. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.