There are no images available in the gallery.

SZESNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                     22 lipca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.

2.     Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, niosącym sztandary i feretrony, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.

3.     W środę, we wspomnienie św. Krzysztofa, będziemy modlili się za kierowców i podróżujących. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii będzie miało miejsce w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.

4.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

5.     W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie.

6.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00 do 18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej parafii oraz dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 8350 zł.

8.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Krzysztofowi, składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.