OSIEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU               5 sierpnia 2018

1.     Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.

2.     Jutro będziemy świętować tajemnicę Przemienienia Pańskiego - centralne uroczystości odpustowe w Bazylice w Nowym Sączu, również odpust w Kamienicy - suma o 11.00, a w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy.

3.     W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. O 17.45 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.     W piątek po wieczornej Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na medytację biblijną przed Najświętszym Sakramentem, prowadzoną przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre.

6.     Spotkanie przedpielgrzymkowe PPT w przyszłą niedzielę 12.08 w Łącku o 19.00.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na utrzymanie nasze świątyni dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę z okazji poświęcania pojazdów zebraliśmy 4138. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona będzie na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

8.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

9.     Wszystkim solenizantkom i solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

10.                       W minionym tygodniu odszedł do wieczności Ś.P. Wincenty Łabuda. Polecajmy jego nieśmiertelną duszę Miłosierdziu Bożemu; dobry Jezu, a nasz Panie...

11.                       Ks. Marek Kordecki odprawi od 1 września dwie serie mszy św. za Ś.P. Włodzimierza Warzechę - szczegóły na stronie internetowej parafii.