There are no images available in the gallery.

DWUDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                      20 sierpnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

1.     Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu i wypoczynku.

2.     W niedzielę, 26 sierpnia, ponownie nasze myśli i serca skierujemy do Jasnej Góry, aby uczcić Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską. Można powiedzieć, że jest to bardzo polskie święto. Czym jest i czym powinna być dla nas Jasna Góra, przypominał św. Jan Paweł II, gdy mówił: „Na Jasną Górę przychodzimy do Matki Boga z wielowiekowym już depozytem naszego zawierzenia, które jest dziedzictwem całych pokoleń”.

3.     Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15.00 - 18.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

5.     Związek Podhalan Oddział w Jazowsku organizuje w przyszłą niedzielę Mszę św. przy krzyżu na Bielówce. Rozpoczęcie o godz. 14:00. Wyjście spod kościoła o 13:20. Po Mszy św. spotkanie integracyjne.

6.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.

7.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

8.     Wójt Gminy Łącko informuje, że nadal trwa nabór Uczniów do projektu edukacyjnego: „Nowoczesne Kształcenie Ogólne w Gminie Łącko”. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Gminy oraz na karteczkach w przedsionku kościoła.

9.     Do 4 września br. potrwają zapisy dla chętnych chcących wziąć udział w wykładach Uniwersytetu Nauczania Społecznego Jana Pawła II. Zajęcia odbywają sie w pięciu miejscach w diecezji: w Tarnowie, w Nowym Sączu, w Bochni, w Mielcu i w Krużlowej. Udział w zajęciach podstawowych jest darmowy. Wykłady organizowane są raz w miesiącu, w dni powszednie, w godzinach od 17.00 do 19.00. Terminy i tematyka spotkań zamieszczona jest na stronie internetowej Uniwersytetu. Tam znajduje się również elektroniczny formularz, poprzez który można się zarejestrować. Adres strony internetowej: www.unsjp2.edu.pl

10.                       Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.