NAJŚW. MARYI PANNY CZĘSTOCHOWSKIEJ            26 sierpnia 2018

1.     Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej, czczonej jako Królowa Polski i główna patronka naszego narodu, skłania nasze serca ku jeszcze większemu zawierzeniu Jej naszych losów. Wsłuchani w słowa Maryi: uczyńcie wszystko, co wam mówi mój Syn, starajmy się wiernie wypełnić Jej wskazania.

2.     Witamy w naszej parafii wszystkich gości i odpoczywających. Życzymy miłego pobytu.

3.     Różaniec w intencji matek w stanie błogosławionym oraz małżeństw otwartych na dar życia w sobotę o godz. 17:30.

4.     Zmiana tajemnic dla bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00; Msza św. Chrzcielna o godz. 14:00.

5.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni, remont i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 8800 zł.

6.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej.

7.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Jazowsku odbędzie się w poniedziałek 03.09.2018r. w następującym porządku:
godz. 8.30 – uczniowie klas I – IV oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych

godz. 10.30 – uczniowie klas V – VIII Szkoły Podstawowej oraz klas III Gimnazjum

W bieżącym roku szkolnym wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej i Gimnazjum          nieodpłatnie wypożyczone zostaną podręczniki szkolne, ponadto uczniowie za darmo          otrzymają zeszyty ćwiczeń.

Dla dzieci z oddziałów przedszkolnych zamówiono książki w szkole i będą one do nabycia w pierwszych dniach nowego roku szkolnego.

Te i inne informacje np. dotyczące rozkładu jazdy busów będą zamieszczone na szkolnej stronie www.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 w Kadczy odbędzie się w poniedziałek 03.09.2018r. o godz. 9.00.