There are no images available in the gallery.

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU    16 września 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, orkiestrze, niosącym sztandary i feretrony w strojach regionalnych,  druhom strażakom, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.

2.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17:45. Zapraszamy.

3.     Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o 16.30, ministrantów we wtorek o 17.00, a lektorów we czwartek po wieczornej Mszy św.

4.     Spotkanie DSM w piątek o 16.30, a Grypy Młodzieżowej o 19.00.

5.     Spotkania przed bierzmowaniem: poniedziałek klasy VIII, środa klasy III gimn. - 18.00.

6.     Msza św. dla dzieci w przyszłą niedzielę o godz. 11:00.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej parafii i dzieła duszpasterskie.

8.     Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj do nabycia Kalendarze rolnicze.

9.     Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a w szczególności Ks. kanonikowi Stanisławowi obchodzącemu imieniny, składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Jazowskiej i dużo zdrowia i sił w posłudze kapłańskiej.

10.                       Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Józef Surma z Brzyny. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

11.                       Związek Podhalan O. Jazowsko i Stowarzyszenie "Brzyna to my" organizuje "Pomoc dla Wojtka". Wojtek nasz parafianin uległ poważnemu wypadkowi i potrzebne jest wsparcie w kosztownym leczeniu i rehabilitacji. Zachęcamy do wzięcia udziału w kiermaszu potraw domowych i ciast w niedzielę 23 września od godz. 12.00 do 17.00 przy OSP Jazowsko. Można będzie zjeść lub zabrać do domu posiłek, ciasto i ofiarować swoje serce człowiekowi w potrzebie i jego rodzinie.

12.                       Sołtysi wsi Jazowsko i Brzyna serdecznie zapraszają mieszkańców wsi na spotkania wiejskie, których tematem będzie uchwała w sprawie podziału środków z funduszu sołeckiego na rok 2019:

- Brzyna piątek 21 września o godz. 18:00 - budynek Świetlicy Wiejskiej

- Jazowsko piątek 21 września o godz. 20:00 - Budynek Wielofunkcyjny