There are no images available in the gallery.

DWUDZIESTA SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                       30 września 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     Jutro rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy. Maryja w objawieniach często zachęcała, abyśmy odmawiali różaniec. Idąc za Jej wezwaniem, zachęcamy do codziennego wspólnego rozważania tajemnic różańcowych podczas nabożeństwa o godz. 17:00 a po nim Msza św., w niedzielę o godz. 15:30; Brzyna 16:00 Msza św. i różaniec.

2.     W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek szczególną intencją wspólnej modlitwy różańcowej będzie prośba o nowe i święte powołania zakonne i kapłańskie, w piątek zaś wynagrodzenie zniewag, jakie Serce Jezusowe doświadcza przez oziębłość ludzkich serc. Piątkowy różaniec zakończymy litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa i aktem oddania rodzaju ludzkiego. Spowiedź pierwszopiątkowa: środa, czwartek i piątek od godz. 16:30. Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez SHNSPJ po wieczornej Mszy św.

3.     Zmiana tajemnic dla bractw różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.

4.     Spotkanie kandydatów na ministrantów we wtorek o 15.30, ministrantów o 16.00, a lektorów w czwartek po wieczornej mszy św.

5.     Msza św. chrzcielna w przyszłą niedzielę o godz. 14:00.

6.     Nabożeństwo różańcowe w przyszłą niedzielę w intencji Ojczyzny z procesją różańcową wokół kościoła w ramach akcji KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA OJCZYZNĘ.

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i indywidualnie na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

8.     Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

9.     Ks. Mirosław Buszek odprawi od 1 X msze św. gregoriańskie za +Stanisławę Bober z mszy św. pogrzebowych.

10.                      W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp. Jerzy Trzajna z Kadczy i Zenon Ciesielka z Jazowska. Polecamy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.