DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU    21 października 2018

1.     Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

2.     Zbiórka kandydatów na ministrantów we wtorek o godz. 15:30, ministrantów o 16:00, a lektorów w czwartek po wieczornej Mszy św.

3.     Spotkanie DSM w piątek o godz. 16:00, a Grupy młodzieżowej o 18:30.

4.     Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

5.     Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Niech wyrazem naszej wiary w świętych obcowanie i kultury będzie troska o groby naszych bliskich oraz o wygląd cmentarza.

6.     Zachęcamy się, aby do Uroczystości Wszystkich Świętych przygotować się przez sakrament pokuty. Spowiedź codziennie w czasie nabożeństw różańcowych.

7.     Wypominki za zmarłych całoroczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki wypominkowe przy wyjściach z kościoła.

8.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.

9.     Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.

10.                      W przyszłą niedzielę zmiana czasu.

11.                      Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.