There are no images available in the gallery.

OBJAWIENIE PAŃSKIE                                                       6 stycznia 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.     W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2.     Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

3.     Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Początek po Mszy św. o godz. 11:00.

4.     Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy w środę o godz. 17:00.

5.     Adoracja najświętszego sakramentu w czwartek od godz. 15:00.

6.     W piątek po Mszy Świętej odbędzie się medytacja biblijna przed Najświętszym Sakramentem prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzin Mamre. Serdecznie zapraszamy!

7.     Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne na utrzymanie naszej parafii.

8.     Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

9.     Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jazowsku serdecznie zapraszają mieszkańców ma wspólne kolędowanie, które odbędzie się 13 stycznia 2019 r. o godzinie 15 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Jazowsku.

W programie:

·        Jasełka w wykonaniu uczniów klasy 2c i 3b oraz Szkolnego Zespołu Regionalnego „Jazowiaczek”

·        Występ grupy kolędniczej „Z Turoniem”

·         Wspólne śpiewanie kolęd - Zapraszamy!

10.                       Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.

11.                       W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Stanisława Szwarkowskiego z Kadczy i Jerzego Kożucha z Łazów Brzyńskich. Polecamy ich miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.