Wypominki 201192020 godz. 6.45 /1/

 

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli śp. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne oraz wierni zmarli:

Jarosław, Katarzyna, Tadeusz Papier, Honorata, Franciszek Golonka, Maria, Józef Kądziołka, Joanna, Józef, Stefania Smoleń, Władysław, Bogusław, Jan Lizoń; Maria, Paweł, Julia Bieryt, Jan, Salomea, Antoni Sator; Janina, Jan Krupa; Teresa, Katarzyna, Janina, Franciszek, Ludwik, Kazimierz, Wincenty Psonak, Maria Frik; Rozalia, Wojciech, Marian Biel; Helena, Mikołaj Maśko, Agnieszka, Antoni Biel, Janina, Józef, Marian Słowik, Jan Walkowski; Władysława, Jan Bieniek, Wincenty, Aniela Psonak, Maria, Józef, Patryk Zembura, Edward Rolka; Józef Kapuła, Katarzyna, Julian, Bronisław, Józef Matyaszek; Janina, Antoni Lizoń, Anna Waruś; Józef Gromala, Anna, Tomasz, Teresa, Antoni, Józef Gomółka; Kazimierz Słowik, Stefania, Franciszek Adamczyk; Stefan, Anna, Jan Owsianka, Mieczysław Jagieło, Stefania, Tadeusz Bugajscy; Genowefa, Władysław Duda, Alojzy, Maria Kurzeja; Anastazja, Józef Stanisz, Katarzyna, Feliks Biel, Irena, Stanisław Pomietło; Maria, Józef Majerscy, Władysława, Andrzej Sawina, Maria Wolak; Maria, Józef Majerscy, Jan Krawenda; Maria, Włodzimierz Warzecha, Janina, Józef Krupa; Krystyna, Wojciech, Władysław Grońscy, Anna Korna; Maria Krupa i jej mąż; Józef, Maria Tomasiak; Julia, Kazimierz, Jan, Stanisław Psonak, Katarzyna, Janina, Władysław Maciuszek; Elżbieta, Benedykt, Stanisław Sajdak, Czesław Maśko; Józefa, Antoni Golonka, Katarzyna, Michał Rysiewicz; Stanisław, Władysław, Maria Owsianka; Marian, Stanisława Biel; Waleria, Wojciech Warzecha, Roman Noga, Jan Owsianka; Elżbieta, Antoni, Wawrzyniec Duszyńscy; Stanisław Psonak, Apolonia, Józef Koza; Julia, Józef, Władysław, Przemysław, Rafał Chronowscy; Antonina, Antoni Kurzeja; Wojciech, Ryszard Krawenda, Jan, Helena, Stefan Bieryt; Józef, Elżbieta, Józef Bober, Jan, Elżbieta, Ignacy, Stanisław Hebda, Stanisław Stec, Dominik Pomietło; Michał Jasiurkowski, Stefan Sukiennik; Janina, Wojciech Kołodziej, Edward Łatka; Czesław, Zygmunt Gaborek; Franciszka, Walenty Biel; Piotr, Jakub, Łucja Waligóra, Michalina, Józef Stawiarscy; Zofia, Krzysztof Wielosik; Karolina, Marian Janeczek; Tadeusz Kukuczka, Andrzej Kasprowski; Katarzyna, Piotr, Józef Ubik, Stanisława, Karol, Mieczysław Łacny, Julia Kiklica, Zofia Owsianka, Maria Myjak; Stanisław Psonak, Leon, Anna Kołodziej; Adam Słowik, Antoni, Ludwika Biel; Władysław Rams, Aniela, Ludwik, Jan Kozieńscy; Stanisław, Katarzyna, Antoni Mamala; Józef, Helena, Józef Król; Ludwik, Rozalia, Julian, Irena Potoniec, Jan, Zofia Cebula; Wojciech, Stanisław Sajdak Szymon Pyrdoł; Jan Bandyk, Alfred Pierzchała; Jan, Anna, Józefa, Wojciech, Józef, Stefania Krawenda, Józefa, Rozalia, Jan, Władysław, Jan Kempa, Julia, Kornakiewicz, Janusz Stanaszek, Zbigniew Hebda; Maria, Franciszek, Jan Pachut, Jan Bieryt; Józef, Kunegunda, Jan Lizoń, Zbigniew Wójs; Aniela, Paweł Stec; Stanisława, Elżbieta, Roman, Tomasz Kiklica, Katarzyna, Czesław Łabuda, Jan Jawor, Jan Berg; Rozalia, Wincenty Wielosik, Wiesława Znojek; Maria, Andrzej, Józef Psonak, Józef Sajdak, Stanisława Biel; Stanisław Kiklica, Rafał Chronowski, Rozalia, Tomasz Madziar; Waleria, Stanisław Basta 300Aniela, Michał Wielosik, Zofia, Ludwik Pleta; Andrzej Lis; Sławomir Owsianka, Zdenek Mikyśka; Stanisław Sopata, Maria, Wojciech Rams, Józefa, Stanisław Cycoń; Bronisława, Tomasz Pierzchała; Jadwiga, Stanisław Kurzeja, Kunegunda, Szymon Tomasiak, Karol Biel; Stefania, Józef Matyaszek, Agata, Aleksander, Jan, Antoni Owsianka; Helena, Józef Kołodziej, Apolonia, Józef Koza, Tadeusz Bieryt; Jan, Rozalia, Piotr Krystyna Kałuzińscy, Mirosław Olszak, Rozalia, Józef, Maria Krzak; Michalina Stec, zmarli z rodzin: Steców, Kozieńskich, Gancarczyków; Tomasz, Józefa Łatka, Józef Mróz, Ludwik Majerski; Maria, Wincenty Klimek, Józef, Katarzyna, Franciszka, Franciszek, Julia, Weronika Lizoń, Kazimierz, Józefa, Emil Maśko; Franciszek Gryziec, Leon Słowik; Stefan Niemiec, Władysław Lizoń; Stefania, Michał Grabscy, Maria, Józef Bugajscy; Anna, Ignacy Warzecha, Stefania, Wojciech Hejmej; Aleksander Kozieński, Józef Szczepaniak, Anna Bieryt; Jerzy, Barbara, Jan Pietruszka, Maria Bednarczyk, Stanisław, Weronika Celusta, Karol Dutka; Dominika, Henryk Warzecha; Stanisława, Wincenty Gucwa, Maria, Antoni Jawor, Apolonia, Michał Sopata; Helena, Kazimierz, Eugeniusz Piątek, Halina Rusek, Wiktoria, Jakub Surma; Antoni Kozyra, Franciszek, Józefa Florek, Władysław Biel, Karolina Kurzeja; Tadeusz Bieryt; Maria, Wincenty Tokarczyk, Bronisława, Stanisław Ubik Anna, Franciszek Kawa; Jan Mordarski, Jan Owsianka, Salomea, Tomasz Majkrzak; Wojciech Mróz, Aleksander Kozieński; Paulina Mesjasz, Jan Mordarski, Salomea, Tomasz Majkrzak; Roman, Łucja, Józef, Maria Owsianka; Katarzyna, Franciszek, Mateusz Łopatka, Józefa, Józef, Władysława, Janusz, Stanisław Udziela, Stanisława Bobik, Małgorzata Rębisz; Rozalia, Franciszek Poparda, Józefa Klag, Franciszka Kozieńska, Antonina, Stanisław, Władysław, Jan Fiut;

___________________________________________________________________

Módlmy się:

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen                                                                          Aktualizacja 01.12.2019r.

Wypominki 2019/2020 godz. 6.45 /2/

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli śp. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne oraz wierni zmarli:

Bronisław Klimek; Zofia, Wojciech, Władysław Kałuzińscy; Jan Mordarski, Salomea, Tomasz Majkrzak; Jan Madziar, Janina, Władysław Kurzeja; Rafał, Józef, Julia, Przemysław Chronowscy, Stanisław Kiklica; Stefan, Eugeniusz Majerscy, Antoni, Stanisław Cebula, Stanisław Cięciwa, Maria Frejek; Beatka, Adam Owsianka Dominika Warzecha; Franciszek, Józef Ślaz, Jan Mordarski; Franciszka Madziar, Agnieszka Kawecka, Józef Kozik; Szymon, Agnieszka, Stanisław, Władysław Stec, Józef, Elżbieta, Józef Bober, Jan Hebda, Ignacy, Dominik Pomietło, Rozalia, Stanisław Wardęga; Salomea, Tadeusz Banach, Czesław Mika; Władysław Gancarczyk, Stanisław Bochniarz; Władysław Lizoń, Zofia, Ludwik Warzecha, Stefania, Jakub Stolarscy; Włodzimierz Kurzeja, Julia, Władysław Biel; Jakub, Julia, Jan, Rozalia, Aniela, Wiktoria, Wojciech, Józef Biel, Michał, Apolonia Sopata; Józef, Kunegunda, Wojciech Zaremba, Władysława, Franciszek Zabłoccy; Józef, Władysława Piksa, Stanisław Madziar; Wiktoria, Ludwik Szewczyk, Antoni Ciesielka; Maria, Franciszek Niemiec, Eugeniusz, Karolina, Franciszek Majerscy; Józef Sajdak; Janusz Stawiarski, Maria Zbozień; Julia, Michał, Rozalia, Kazimierz, Jan Sawina; Teofila, Józef Zając, Albina, Antoni, Kazimiera Kurzeja, Emilia, Mikołaj Zaborniak, Filip Słowik; Leontyna, Aleksandra, Jan, Leszek Gancarczyk; Stanisława, Stanisław, Piotr, Tadeusz, Małgorzata Sawina Jan Rzepiel; Katarzyna, Zbigniew Dębowszczyk, Monika, Wawrzyniec Tobiasz, Maria, Stanisław, Stanisława, Jan Lizoń; Anna, Karol Owsianka; Maria, Michał, Marcin Wielowscy, Julia, Tadeusz, Kazimierz, Maria Słowik; Janina, Józef Krupa; Anna, Aleksander Bugajscy, Aniela, Józef Biel; Maria, Franciszek Kurzeja, Joanna, Franciszek, Janusz, Kazimierz, Józef Stawiarscy; Maria, Wojciech Janiszewscy, Stanisław Stanisz; Przemysław Chronowski; Weronika, Jan Koterla, Stefan Majerski, Stefania Żelasko; Genowefa, Michał Pyrdoł, Maria, Michał, Marcin Wielowscy; Aniela, Józef Biel, Bronisława, Henryk, Franciszek Walkosz; Leonarda, Jan, Elżbieta, Franciszek Łatka, Helena Świebocka; Elżbieta, Wojciech Wyrostek; Aniela, Tadeusz Pyrdoł; Henryk Lizoń; Józef Baziak; Franciszka, Alojzy Kozieńscy, Józef, Tekla, Feliks, Antoni, Stefan, Antoni Majerscy, Maria, Wincenty Madziar; Stefania, Jan, Julia Majerscy; Józef Zięcina; Maria Zbozień; Genowefa, Paweł, Kosma Poparda; Antoni Cebula; Rozalia Wilk, Władysława Gawlik; Janusz, Aniela, Tadeusz Pyrdoł; Jan, Paulina, Antoni Motawa, Julia, Jan Kałuzińscy; Helena, Michał, Stanisław Hajduk; Anna Szczepaniak, Agnieszka, Józef, Jan Śleziak; Jakub, Maria, Paulina, Józef, Wojciech, Stanisław Pierzchała; Helena, Tomasz Gromala, Rozalia, Dionizy Kurzeja; Maria, Stanisław, Zofia Klag, Maria, Leon Krzak, Michał Potoniec; Leon, Józef, Podobiński, Stefania, Michał Warzecha; Stefan, Anna, Jan Owsianka, Piotr, Antonina Zasadny; Franciszek, Maria, Stanisław Jamka, Szymon, Katarzyna Rzepiel, Józef Łatka; Helena, Paweł, Józef Owsianka, Julia, Michał Faron; Władysław, Janina, Katarzyna, Joanna, Wojciech, Józef, Stefan Maciuszek, Julia, Kazimierz, Stanisław Psonak; Michalina, Józef Stawiarscy, Rozalia, Piotr Gromala; Władysława, Tadeusz, Piotr, Teofila, Antoni Kołodziej, Maria, Wojciech Groń, Bronisława, Maciej Łatka, Filip, Alfred, Anna, Jolanta Grońscy; Władysław, Stanisława, Jacek Słaby, Władysława, Jarosław Chwał, Agata Oleś, Stanisław Gomółka Maria Poloczek; Julia, Stanisław Kozyra; Stanisław Szczepaniak, Agnieszka, Franciszek Pyrdoł; Julia, Władysław Florian; Teresa Majerska, Wojciech, Bronisława, Kazimierz Fudala, Roman Sopata, Jan Plata, Jacek, Maria, Jan Szmit, Jan Hilger; Marian, Józefa Pietruszka; Wincenty, Maria Biel, Alina Klimczak, Irena, Józef Lizoń; Antoni, Maria, Mieczysław Kozik, Franciszek, Maria, Czesław Klag, Jan, Bronisława Babuśka; Anna, Andrzej Tomasiak, Katarzyna, Maciej, Teofil Wyrostek; Wiktoria, Józef Skawińscy, Tomasz Kozik, Maria Jasiurkowska; Maria, Jan Sopata, Maria, Franciszek Jamka, Felicja, Karol Jakóbczyk, Anna, Marian Jabłońscy; Felicja, Czesław Stawiarscy;Franciszek, Maria Władysława Kozik, Zofia, Władysław Dziedzic; Stanisław Potoniec Józef, Maciej, Rozalia Adamczyk; Wiktoria, Stanisław Babik, Anna, Janina Rogoda, Edward Kiecka; Tomasz, Tadeusz Lizoń, Zofia,Antoni Rusnarczyk; Maria, Kazimierz, Stefania, Stanisław Piksa Antoni, Katarzyna Bober; Józef Mamala Stanisław Wyrostek; Wincenty, Anna, Stefania, Adam, Władysława Słonka, Jan, Zofia, Franciszek Hebda, Stanisław, Zofia Potoniec; __________________________________________________________

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Módlmy się:

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen                                                                          Aktualizacja 01.12.2019r.

Wypominki 2019/2020 godz. 6.45 /3/

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli śp. papieże, arcybiskupi i biskupi, kapłani i siostry zakonne oraz wierni zmarli:

Stefan Rams, Teofil, Aniela Tokarczyk; Franciszka, Wojciech Poparda, Teresa, Tomasz Klimek, Rozalia, Maria, Stanisław Mastalerz, Aniela, Jan Szafraniec; Jan, Helena Słowik, Julia Obrzud; Franciszek, Teresa Majerscy, Michał, Rozalia Klimek, Filip Latasiewicz; Łukasz, Julia, Stanisława, Antoni, Maria, Władysław, Włodzimierz Turek, Franciszek, Kunegunda, Michał, Stanisław Rams, Maria, Jan Kuniccy, Tadeusz Ciągło; Rozalia, Wojciech Lizoń, Franciszka, Władysław Bober, Wanda Dąbrowska, Lucyna Postrożny, Rozalia, Zdzisław, Janina Dydyńscy, Władysław, Janina, Katarzyna Maciuszek, Helena, Stanisław Koziccy; Łukasz, Michał, Helena Kołodziej, Andrzej Surma; Walenty, Franciszka Trzepak, Tadeusz, Józef, Stanisław, Rozalia Kołodziej; Eleonora, Ludwik Stec, Tomasz Lizoń; Karolina, Wojciech, Zenobia Wnęk, Janina, Józef Krzeszowscy, Maria Dąbrowska, Grażyna Zięba, Stanisław Czarnecki; Katarzyna, Tomasz, Stanisława, Józef, Bolesław Sajdak, Wiktoria, Jakub, Zofia, Władysław Surma, Katarzyna, Stanisław Dziedzic, Rafał Obrzud, Andrzej Wyrostek; Wincenty Matusiewicz, Julia, Filip, Bronisław Podobińscy, Kazimiera Majerska; Joanna, Franciszek, Bronisław, Maria, Kazimierz, Bronisław Hudziak, Rozalia, Piotr Latasiewicz, Maria Woźnica, Bolesław Bury; Emilia, Rudolf Trzajna, Rozalia, Franciszek, Stefan Ptaszek, Katarzyna Słowik; Józefa, Wojciech, Antoni, Szczepan Trzepak, Jadwiga, Franciszek, Stanisław Kozieńscy; Helena, Józef, Rozalia Kołodziej, Andrzej, Maria, Krzysztof, Józef, Helena Dychała; Franciszka, Józef, Stefan Podobińscy, Adela, Julian, Nina, Stanisław, Andrzej Siedlarz; Stanisława Sopata, Stanisław Stępniewski, Irena, Józef Miśkiewicz; Karolina, Michał, Jan Madziar, Aniela, Jan Piszczek, Stefan Majerski, Stanisława, Jan Wilk; Stanisław Łatka, Wanda, Bronisława, Franciszek, Antoni, Marian Świechowscy, Elżbieta, Wincenty Kania; Zbigniew Hebda, Józef Faron, Katarzyna, Tomasz Babik, Stefania, Jan Warzecha; Barbara, Zygmunt Stolarscy; Antonina, Wojciech Stawiarscy, Rozalia, Antoni, Michał, Józef Grońscy, Włodzimierz Pogwizd; Stefan Korona, Łucja, Leon, Stefan Dominik Rozalia Warzecha; Stefan Korona, Łucja, Leon, Stefan Dominik Rozalia Warzecha; Stanisława Gawlik, Waleria, Józef Klimek, Weronika Owsianka; Antoni, Genowefa Tokarz, Karol, Anna, Julian, Stanisław Sopata; Stanisław Nowak, Maria, Michał Biel, Piotr Sobczak, Tomasz Mróz; Karolina Kurzeja, Antoni Łatka; Józef Kołodziej, Antoni Cebula; Józef, Maria, Adam, Kazimierz, Władysław, Jan Fiut, Stanisław Motawa; Antonina, Piotr Zasadny, Helena, Michał Kołodziej, Wiktoria Potoniec; Maria, Henryk Jurkowscy, Teodor Grund, Apolonia, Józef, Mieczysław Pietruszka, Elżbieta, Andrzej Żabówka; Helena, Wojciech, Zofia, Maria, Stanisława Łatka; Władysława, Stefan, Józef Klimek, Anna, Jan, Stanisław Tadeusz Bieryt, Stanisław Wysopal, Antonina Stawiarska; Zofia, Józef Jagieła, Małgorzata Polczyk; Jan, Emilia, Stanisław, Anna, Zenon Owsianka; 099Maria, Tadeusz Hedwik, Stefania, Józef Faron, Maria, Michał, Stanisław Szumacher, Maria Zbozień; Maria, Jan, Kunegunda, Jan Kiklica, Agata, Jan Łatka, Zofia, Jan Zagórowscy, Anna, Józef Kałuzińscy, Tomasz Zabrzeski, Józef, Apolonia, Mieczysław Pietruszka, Andrzej, Elżbieta Żabówka; Janina, Jan Krupa, Antoni, Anna, Tomasz, Józef Gomółka; Piotr, Wiktoria, Stanisław Potoniec, Tadeusz Kołodziej; Leokadia, Jerzy, Jakub, Stefania Stolarscy, Władysław, Bronisława Pulit, Wincenty, Anna, Maria, Kunegunda Leśniak; Piotr, Katarzyna, Jan, Tadeusz Zaremba, Maria, Franciszek, Zofia Kurzeja, Maria, Antoni Wielowscy, Helena, Jan Majerscy; Karol, Julia, Piotr, Cecylia Stawiarscy, Stanisława, Władysław Stec, Maria Bieryt, Salomea, Jan, Antoni Sator, Zofia, Jakub Korabik, Irena Czerpak; Józef, Antonina, Józef, Karol Niemiec, Karolina, Michał, Jan Madziar, Waleria, Antoni Zgrzeblak, Józefa, Stanisław, Justyna, Stanisław Duda, Stefan Majerski; Jan Klimczak, Antonina, Stanisława Duszyńskie, siostra Felicja Skrzypczyńska, Stanisława Grześ; Katarzyna, Emilia, Mieczysław Pierzchała, Stanisław Fijołek, Stefania, Jan Majerski, Jan Maciuszek; Józef, Michalina Stawiarscy, Józef, Fabian Sopata; Józef, Julia, Stanisław Baziak, Józef Różana; Piotr, Władysława, Tadeusz Kołodziej, Jolanta, Alfred, Anna Grońscy Bronisława, Maciej Łatka, Józef Podobiński; Anna, Aleksander Bugańscy, Józef, Antonina, Antoni Podobińscy, Maria Jabczyńska,, Józef Pomietło; Antoni, Józef, Rozalia Kudłacz, Jan Motawa; Franciszka, Szymon, Władysław Kozik, Helena Bednarz, Katarzyna, Maciej, Elżbieta, Michał Gniadek, Wojciech, Wincenty, Oliwia Kozieńscy, Jan, Anna Węglarz, Jan, Anna Gruszkiewicz, Ks. Jan Nowiński, Ks. Józef Waleń, Szczepan Słowik, Szczepan Słowik, Władysława, Tadeusz, Piotr Kołodziej Teresa, Antoni Dychała; Rozalia, Maria, Franciszek Niemiec, Rozalia, Piotr Kałuzińscy; Stefan, Karolina, Franciszek, Władysława Majerscy, Salomea, Władysław Pawlikowscy, Maria, Bolesław Frejek, Władysława Chlebny, Barbara Rogowska, Stanisław Poparda 0040Pelagia, Szczepan Zenon Karolczak, Franciszka, Michał, Józef Józefowicz, Mariusz Biernat, Sławomir Polaczyk, Józefa Kozik________________________________________________________

Módlmy się:

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, daj Twoim zmarłym sługom udział w jego zwycięstwie nad śmiercią, aby mogli na wieki oglądać Ciebie, swojego Stwórcę i Odkupiciela. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen                                                                           Aktualizacja 01.12.2019r.