PONIEDZIAŁEK 13.09.2021

6.00

1. ††Leontyna, Aleksandra, Jan i Leszek Gancarczyk w rocznicę śmierci Jana

2. Włodzimierz Warzecha od taty

6.30

1. W 1 rocznicę ślubu Anny i Pawła w podziękowaniu za opiekę z prośbą o łaski i Błogosławieństwo Boże

2. Eleonora Sopata w 30 dzień po śmierci od córki Genowefy 

18.00

1. ††Władysława Klimek w rocznicę śmierci, zmarły mąż Stefan i syn Józef

2. Janina Potoniec w 7 dzień po śmierci od córki 

Poza parafią:

†Maria Kozik od Jana Surmy i Antoniny Janczura

 

 

WTOREK 14.09.2021

6.00

1. ††Rafał Obrzud i Andrzej Wyrostek z intencji szwagierki Elżbiety

2. W podziękowaniu za szczęśliwą operację i prośbą o powrót do zdrowia i dalszą opiekę Matki Bożej dla taty

6.30

O błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej dla rodziny Psonaków

18.00

1. Pola Kurzeja – Groń od rodziców

2. ††Jan Hebda, Elżbieta i Józef Bober i syn Józef

Poza parafią:

†Maria Kozik od córki Józefy z rodziną ze Szczawnicy

 

 

ŚRODA 15.09.2021

6.00

1. Antoni Potoniec w 1 rocznicę śmierci 

2. W intencji wnuków: Emilki, Lenki i Wiktorii

6.30

Ks. Jan Majerski od Felicji Niemiec 

18.00

1. ††Kazimiera i Wojciech Kurzeja w 40 rocznicę śmierci Wojciecha

2. ††Jan i Zofia Poparda i zmarli z rodziny Duda    

Poza parafią:

†Maria Kozik od Anny i Andrzeja Malik ze Szczawnicy 

 

 

CZWARTEK 16.09.2021

6.00

1. Franciszka Szczebak 

2. ††Leon i Magdalena Warzecha, Andrzej i Barbara Pierzchała 

6.30

Ks. Jan Majerski od Marii i Jana Madziar 

18.00

1. ††Jan i Zofia Poparda i zmarli z rodziny Duda 

2. Z Róży Matek Józefy Owsianka /dz-bł/ o zdrowie i błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i o radość wieczną dla zmarłych z ich rodzin 

Poza parafią:

†Maria Kozik od Wandy Wiercioch z rodziną ze Szczawnicy

 

 

PIĄTEK 17.09.2021

6.00

1. O błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Urszuli i Sylwestra z okazji 11 rocznicy ślubu

2. Stanisław Podobiński w 30 dzień po śmierci 

6.30

1. Rozalia Psonak od rodziny w 30 dzień po śmierci 

2. Stanisława Faron w 7 dzień po śmierci

18.00 

1. ††Stanisław Dziedzic, zm. rodziców Janinę i Tadeusza i siostrzeńca Przemysława

2. ††Stefania, Marek, Władysław od córki z rodziną 

Poza parafią:  

†Maria Kozik od Lucyny i Leszka Zembura 

 

 

SOBOTA 18.09.2021

6.00

1. Z okazji urodzin od męża /dz-bł/

2. Stanisław Gomółka w dniu imienin od córki z rodziną 

6.30

W intencji /dz-bł/ Ks. Kanonika Stanisława z okazji imienin od SH NSPJ i NS NMP 

18.00 

1. W intencji Ks. Stanisława /dz-bł/ z okazji imienin od Parafialnego Oddziału Caritas 

2. W intencji Anny i Piotr w 5 rocznicę ślubu /dz-bł/

Poza parafią:

Józef Petrylak od Agnieszki i Wiesława Kudłacz z Gołkowic 

 

 

NIEDZIELA 19.09. 2021 

7.00

1. ††Władysława i Antoni Potoniec w 1 rocznicę śmierci 

2. Michalina Stec w 10 rocznicę śmierci 

9.00

††Antonina Majerska, Ludwik i Zofia Karcz

11.00

1. W intencji Ks. Kanonika Stanisława z ok. imienin od Rady Parafialnej  

2. W intencji Ks. Mateusza z ok. imienin 

16.00

††Agnieszka, Szymon i Barbara Stec 

BRZYNA:

O błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski, opiekę Maryi dla członkiń Róży Matek Stanisławy Kołodziej i dla ich rodzin a dla zmarłych o dar życia wiecznego

 

 

KS. ZBIGNIEW KOŁODZIEJ:

Poniedziałek-sobota 13.09.-18.09.2021

6.00

†Władysława Bieniek (Msze św. gregoriańskie)

Sobota 18.09.2021

6.30

†Władysław Warzecha w 13 rocz. śmierci

NIEDZIELA 19.09.2021

7.00

†Władysława Bieniek (Msze św. gregoriańskie)