W Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata młodzież naszej parafii z rąk Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża odebrała decyzję o oficjalnym powołaniu do istnienia w Jazowsku Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Cieszymy się 44 młodymi, którzy zechcieli wejść na drogę pogłębiania miłości do Boga i do Ojczyzny oraz dobrej zabawy. Gratulujemy KSMowiczom z naszej parafii i życzymy dużo błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej Jazowskiej i wstawiennictwa Patrona Oddziału KSM – św. Jana Pawła. Niech to dobre dzieło płynące z serc młodych rozlewa się na wszystkich napotkanych ludzi i będzie świadectwem królowania Chrystusa w Kościele, w Polsce i na całym świecie.

Ksiądz Biskup Andrzej Jeż pytając o to, ilu członków liczy nasz odział (wspomnijmy: to 44 młode osoby) zachwycił się, pochwalił i motywował nas do dalszej wspólnej wędrówki z Jezusem! Do wzrastania w cnocie, w miłości do Boga i Ojczyny: GOTÓW!

Czekamy na następnych chętnych młodych, którzy by chcieli być w naszym KSM – zgłoszenia we wrześniu 2022 roku (od klasy 7 szkoły podstawowej i szkoły średniej).