Dzisiaj w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata byliśmy uczestniczyliśmy w poruszającym a zarazem radosnym wydarzeniu w naszym parafialnym kościele. Do grona MINISTRANTÓW Jezusa Króla i Maryi Pani Jazowskiej zostało włączonych dziewięciu chłopców. W kazaniu skierowanym do kandydatów Ksiądz Proboszcz Mirosław przypomniał chłopcom że przyjmują na siebie charyzmat bycia dla innych a taka postawa poprzez pełnienie funkcji liturgicznych ma być dla nich wielką radością.

Drodzy nowi ministranci! Wspólnota parafialna gratuluje Wam tego pięknego wydarzenia! Życzymy abyście przez pełnienie swojej posługi blisko ołtarza Pana Jezusa wzrastali w przyjaźni z Nim. Niech nie zabraknie na waszych twarzach uśmiechu pełnego radości, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej – Tej z cudownego obrazu w naszym parafialnym kościele.

Wyrazy wdzięczności kierujemy w stronę Rodziców nowych ministrantów za pomoc, wsparcie oraz wielkoduszną troskę o formację swoich synów. Niech właśnie oni, służący Bogu u stóp Ołtarza będą dla was znakiem pociechy i dumy. Niech dobry Bóg błogosławi Wam i waszym rodzinom! Szczęść Boże!