8 grudnia 2021 roku nasza wspólnota parafialna cieszy się 12 nowymi dziewczynkami w grupie Dziewczęcej Służby Maryjnej które przyjęły medal Maryi Niepokalanej z rąk Ks. Proboszcza Mirosława Papiera. Zostały również poświęcone nowe pelerynki DSMek – naprawdę są w nich podobne do Matki Bożej 🙂 Po Mszy Św. na dziewczynki czekały również prezenty od św. Mikołaja. Gratulujemy wszystkim dziewczynkom i życzymy obfitości Bożych łask, uśmiechu, radości i nieustannej opieki Maryi w codzienności! Naszą wdzięczność wyrażamy także Rodzicom naszych dziewczynek! Niech Maryja obdarza Was i wasze rodziny wszelkimi duchowymi darami wyproszonymi u Jezusa a wzrost w łasce waszych pociech niech będzie dla Was największą radością! Szczęść Boże!