PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY

  1. Dziś piąta niedziela Wielkanocy. Po raz kolejny gromadzimy się na Świętej Wieczerzy, aby pokrzepiać się słowem Bożym i Chlebem eucharystycznym. Umocnieni Bożymi darami będziemy wkraczać w nowe wyzwania kolejnego tygodnia i dawać świadectwo wiary w Zmartwychwstałego Pana.
  2. Księdzu Sebastianowi Śmiałkowi studentowi KUL-u dziękujemy za wygłoszone do nas w dniu dzisiejszym słowo oraz przewodniczenie sumie odpustowej w kaplicy w Brzynie ku czci św. Andrzeja Boboli.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00.
  4. Zapraszamy wszystkich chętnych na Mszę św. młodzieżową do kościoła
    w najbliższy piątek na godz. 20:00.
  5. W przyszłą niedzielę będzie miała miejsce uroczysta Msza św. Lachowsko-Góralska w oprawie regionalnej z udziałem JE Ks. Biskupa Andrzeja Jeża. Rozpoczęcie o godz. 16:00 na stadionie Budowlanych Jazowsko. Serdecznie zachęcamy wszystkich Parafian do licznego udziału. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej naszej Parafii. Z tej racji w niedzielę nie będzie nabożeństwa majowego i Mszy św. o godz. 16:00. Przyjęta intencja mszalna będzie odprawiona na stadionie.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane w ostatnim tygodniu na utrzymanie naszej parafii i remont kościoła. Dziękuję rodzicom dzieci I komunijnych za dar ołtarza na zakup szat liturgicznych, nowych obrusów ołtarzowych oraz odnowę puszki na Najświętszy Sakrament.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.