SIEDEMNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

 1. Dziś w kalendarzu liturgicznym przypada siedemnasta niedziela w ciągu roku. Modlimy się, abyśmy dobrze używali rzeczy przemijających i nieustannie ubiegali się o dobra wieczne (kolekta mszalna). Niech na drogach wakacyjnego odpoczynku nie zabraknie troski o życie duchowe, o modlitwę osobistą, nawiedzenie świątyń i udział we Mszy Świętej.
 2. Witamy w parafii wszystkich gości i odpoczywających i życzymy miłego odpoczynku.
 3. Dzisiaj po Mszy św. poświęcenie pojazdów.
 4. Jutro, w poniedziałek, 25 lipca, będziemy obchodzili święto Świętego Jakuba Apostoła.
 5. We wtorek, 26 lipca, w liturgii będziemy wspominali Świętych Rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Tradycja Kościoła wraz z kultem Maryi czci także Rodziców Matki Chrystusa. Będziemy modlić się za naszych dziadków i babcie, aby doświadczali bliskości Boga oraz szacunku i miłości ze strony najbliższych.
 6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00 do 18:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:45.
 8. Stowarzyszenie „Nasko Bonda” zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się 31 lipca 2022 roku o godz. 14:00 w Kadczy.
 9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej parafii oraz dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 12 090 zł.
 10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
 11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości łask Bożych i opieki Matki Bożej.
 12. W ostatnim tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do wieczności śp. Agata Mika i śp. Barbara Potoniec z Kadczy. Polecamy ich nieśmiertelne dusze miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.