DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Dziś przypada Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą otaczamy wszystkich pracujących w mediach, aby wiernie służyli prawdzie. W korzystaniu z przestrzeni medialnej niech wszystkim towarzyszy wzajemna życzliwość i szacunek. Dziękujemy także za media katolickie, które służą szerzeniu Dobrej Nowiny.
  2. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, orkiestrze, niosącym sztandary i feretrony w strojach regionalnych,  druhom strażakom, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18:00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 15:00. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o 17:45. Zapraszamy.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę i indywidualnie na utrzymanie naszej parafii, remont kościoła i dzieła duszpasterskie.
  6. Filmowe spotkanie DSM w przyszłą sobotę o godz. 19:00.
  7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  8. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Lichenia. Zapisy w zakrystii.
  9. Diecezjalna Pielgrzymka SH NSPJ do Iwkowej w piątek wyjazd spod kościoła o godz. 15:00.
  10. Dzisiaj kończy posługę kościelnego Pan Tomasz. Dziękuję mu za 10 lat ofiarnej posługi w naszej wspólnocie. Jednocześnie poszukujemy nowego kościelnego. Chętnych panów prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.
  11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia, a szczególnie ks. Stanisławowi i ks. Mateuszowi obchodzącym imieniny, składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej i wszelkich potrzebnych łask w posłudze kapłańskiej.