PONIEDZIAŁEK 02.I.2023 Wspomnienie Św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu 

6.00

1. Mieczysław Pierzchała od taty

2. ††Stanisław i Stanisława Szwarkowscy od dzieci z rodzinami

6.30

Maria Gabryś w 30 dzień po śmierci od córki Katarzyny z mężem i dziećmi

17.00

1. ††Elżbieta i Wincenty Kania 

2. ††Katarzyna i Jan Witkowscy       

Poza parafią:

1. Eleonora Sopata od bratanka Adama Owsianki z rodziną ze Starego Sącza (Ks. Andrzej)

2. Eleonora Sopata od rodziny Psonaków z Cegielni (Ks. Albin)

 

WTOREK 03.I.2023 Wspomnienie Najświętszego Imienia Jezusa

6.00

1. Mieczysław Pierzchała od siostry Marii z dziećmi 

2. W intencji Daniela o zdrowie i potrzebne łaski 

6.30

Wanda Zielińska od chrześniaka Romana z rodziną

17.00

Janusz Stawiarski z okazji dnia dziadka 

Poza parafią:

1. Eleonora Sopata od Renaty i Adama Psonak z dziećmi (Ks. Andrzej)

2. Wanda Talarczyk od koleżanki Agaty Obrzud (Ks. Albin)


ŚRODA
04.I.2023

6.00

1. Eugeniusz Kurzeja od Wiesławy i Józefa Majerskich 

2. W intencji Daniela o zdrowie i potrzebne łaski

6.30

W intencji Marii o zdrowie i potrzebne łaski oraz dla Bolesława

17.00

††Maria i Henryk Jurkowscy

Poza parafią:

1. Wanda Talarczyk od Jana Gomółki (Ks. Andrzej)

2. Wanda Talarczyk od rodziny Żołędziów i Heleny Łatka (Ks. Albin)

 

CZWARTEK 05.I.2023

6.00

1. ††Salomea i Tadeusz Banach od córki z rodziną

2. W intencji Daniela o zdrowie i potrzebne łaski

6.30

W intencji Bogu wiadomej  

17.00

W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Grzegorza intencja /dz-bł/ 

Poza parafią:

1. Wanda Talarczyk od rodziny Józefa i Teresy Kolasa (Ks. Andrzej)

2. Wanda Talarczyk od klasy VII c uczniów z wychowawcą (Ks. Albin)

 

PIĄTEK 06.I.2023 Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

7.00

1. Na wynagrodzenie za grzechy przeciw Najśw. Sercu Jezusa z prośbą o nawrócenie grzeszników, Miłosierdzie Boże nad naszą parafią i Ojczyzną, o nowe, Święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne w naszej parafii, o pokój na świecie, ustanie wojny na Ukrainie, zachowanie od klęsk żywiołowych i opiekę Maryi nad naszą parafią z intencji SH NSPJ

2. Barbara Potoniec od męża

9.00

Salomea Majkrzak w 18 rocznicę śmierci 

11.00

Józef Klimek w 24 rocznicę śmierci oraz rodzice Władysława i Stefan 

16.00

Za Parafian 

BRZYNA:

††Józef i Józefa Grońscy w 34 rocznicę śmierci Józefa 

Poza parafią:

1. Wanda Talarczyk od klasy 0a z wychowawcą (Ks. Andrzej)

2. Wanda Talarczyk od Haliny Kołodziej z rodziną (Ks. Albin)

 

SOBOTA 07.I.2023

6.00

1. Na wynagrodzenie za grzechy przeciw Sercu NMP, z prośbą o nawrócenie grzeszników, pokój na świecie, ustanie wojny na Ukrainie, o uproszenie Świętych powołań, kapłańskich, zakonnych i misyjnych w naszej parafii i opiekę Maryi nad naszą parafią i Ojczyzną od SH Niepokalanego Serca NMP

2. W 80 rocznicę urodzin Marii /dz-bł/ od córek

6.30

Henryk Hebda w 30 dzień po śmierci od mamy

17.00  

††Wincenty Klimek w 10 rocznicę śmierci i żona Maria 

Poza parafią: 

1. Stanisław Podobiński od Stanisława i Genowefy Kozik (Ks. Andrzej)

2. Stanisław Podobiński od Józefy i Jana Łatków (Ks. Albin)

 

NIEDZIELA 08.I.2023

7.00

1. ††Stanisław i Antonina Fiut w rocznicę śmierci Stanisława 

2. ††Maria i Stanisław Majerscy w rocznicę śmierci Marii 

9.00

Intencja /dz-bł/ z okazji 35 rocznicy urodzin Stanisława Klaga 

11.00

Intencja /dz-bł/ w 46 urodziny Henryka 

16.00

Piotr Czajka w rocznicę śmierci 

BRZYNA:

W 13 rocznicę ślubu Renaty i Stanisława z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Błogosławieństwo Boże dla małżonków i syna

 

KS. ZBIGNIEW KOŁODZIEJ – od 2 stycznia 2023 roku będzie odprawiał Msze święte gregoriańskie za duszę śp. WANDY TALARCZYK.