Drodzy Parafianie!
Doznajemy wielkiego bólu i niepowetowanej straty naszego wspaniałego Rodaka śp. Księdza Zbigniewa Kołodzieja. Jezusowi Chrystusowi, który jest Życiem i Zmartwychwstaniem naszym dziękujemy pełni nadziei za dar życia i kapłańską służbę Księdza Zbigniewa. Choć odszedł tak nagle, to mocno wierzymy, że Miłosierny Ojciec wybrał dla niego najlepszy moment przejścia z tego świata do chwały zbawionych.
Wprowadzenie ciała śp. Księdza Zbigniewa do kościoła parafialnego w Jazowsku w poniedziałek (9 stycznia) o godz. 11.00. Msza święta pogrzebowa w kościele parafialnym w Jazowsku w poniedziałek (9 stycznia) o godz. 13.00, po której ciało śp. naszego Rodaka zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.
Księże Zbysiu! Dziękujemy za Twoją dobroć, radość, humor i wszelką pomoc a także pokorę! Byłeś naszą ostoją, wsparciem dla kapłanów, dobry jak chleb dla potrzebujących, hojnie dzieliłeś się swym czasem, darami z innymi… Nie wyrazimy nigdy wielkiej wdzięczności względem tego wszystkiego, co dla nas uczyniłeś! Otaczamy Cię naszą serdeczną modlitwą i prosimy o dar Nieba dla Ciebie 🙏 Niech Maryja nasza Jazowska Pani pochwyci swą matczyną dłonią Twą duszę i odda w objęcia swego Syna – Tego który jest samą Miłością. Spoczywaj w pokoju! 
Twoi współbracia kapłani