TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

  1. W całym Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym świecie na każdy dzień.
  2. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Dziękujemy wszystkim parafianom za serdeczne przyjęcie w Waszych domach, wspólną modlitwę i za wszystkie ofiary złożone z tej okazji. Gdyby jakaś rodzina została pominięta lub nie było jej w domu to prosimy o zgłoszenie i kapłan uda się z błogosławieństwem.
  3. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17:00.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 15:00. Na zakończenie adoracji nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. W piątek na godz. 20:00 zapraszamy wszystkich chętnych na Mszę św. młodzieżową.
  6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej świątynii i dzieła duszpasterskie. W ostatnią niedzielę zebraliśmy 13.360 zł.
  7. Zachęcam do lektury prasy katolickiej.
  8. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.