DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości odpustowej: LSO, niosącym sztandary i feretrony w strojach regionalnych,  druhom strażakom, rodzicom za przyprowadzenie dzieci do sypania kwiatów, dzwonienia i dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Nowenna do MBNP w środę o godz. 18:00.
  3. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w czwartek o 17:45. Zapraszamy.
  4. Zapraszamy na medytację biblijną przed Najświętszym Sakramentem w piątek po mszy św. wieczornej.
  5. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę oraz indywidualne przeznaczone na utrzymanie naszej parafii, remont kościoła i dzieła duszpasterskie.
  6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj do nabycia Kalendarze rolnicze (30 zł).
  7. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości łask Bożych, opieki Matki Bożej Jazowskiej i dużo zdrowia i sił w posłudze kapłańskiej.
  8. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Karol Wyrostek z Jazowska. Polecamy jego nieśmiertelną duszę miłosierdziu Bożemu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.
  9. Pielgrzymka SH NSPJ do Tarnowa w piątek. Wyjazd o godz. 14:30 z parkingu przy kościele.
  10. W najbliższą środę o godz. 19:00 w Remizie OSP Łącko odbędzie się zebranie dla mieszkańców Gminy dotyczące pozyskiwania środków na ocieplenie, wymianie okien/drzwi oraz zasad kontroli palenisk Spotkanie poprowadzą ekodoradcy.