Drodzy Parafianie!
W tym roku nasza parafia przeżywać będzie niezwykły czas MISJI ŚWIĘTYCH w dniach od 19 do 25 października, które będą jednocześnie duchowym przygotowaniem do tegorocznej wizytacji biskupiej w dniach 26-27 października. Z tej racji serdecznie zapraszamy was wszystkich: dzieci, młodzież, dorosłych, małżonków i rodziców, ludzi pracy do wspólnego uczestnictwa w tych TYGODNIOWYCH REKOLEKCJACH, które wygłoszą Ojcowie Saletyni.
Pośród naszego codziennego zabiegania, wielu trosk i spraw, warto nieco odpocząć, zatrzymać się, pomyśleć o swoim miejscu w Kościele i we współczesnym, niespokojnym świecie. Będzie to wspaniała okazja na ponowne odkrycie miłości małżeńskiej i rodzinnej, umocnienia więzi w naszej wspólnocie i na zrozumienie siebie, swoich problemów a niekiedy cierpienia.
SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY DO BUDOWANIA WSPÓLNYCH RELACJI Z BOGIEM I DRUGIM CZŁOWIEKIEM. RAZEM STAWAJMY SIĘ TYTANAMI DUCHA!
Z wyrazami  modlitwy:
Wasi kapłani