DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. Przeżywamy misje parafialne. Zachęcamy do udziału w Mszach św. oraz nabożeństwach misyjnych. Znajdźmy czas na modlitwę i refleksję nad naszym życiem aby umocnić się w wierze. Program misji na ulotkach oraz na stronie internetowej parafii.
  2. Zbiórka kandydatów na ministrantów w środę o godz. 16:15, ministrantów o 17:00, a lektorów w czwartek o godz. 17:00.
  3. W piątek na godz. 20:00 zapraszamy na wspólne uwielbienie przed Najśw. Sakramentem i adorację w ciszy prowadzoną przez młodzież z KSMu.
  4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Niech wyrazem naszej wiary w świętych obcowanie i kultury będzie troska o groby naszych bliskich oraz o wygląd cmentarza.
  5. Zachęcamy aby do Uroczystości Wszystkich Świętych przygotować się przez sakrament pokuty. Spowiedź codziennie w czasie nabożeństw różańcowych.
  6. Wypominki za zmarłych całoroczne i listopadowe przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki wypominkowe przy wyjściach z kościoła.
  7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i dzieła duszpasterskie.
  8. W przyszłą sobotę i niedzielę będziemy przeżywać w naszej parafii wizytację kanoniczną pod przewodnictwem bpa Stanisława Salaterskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału we wspólnej modlitwie z Księdzem Biskupem w sobotę w kaplicy w Brzynie oraz w Jazowsku podczas nabożeństwa różańcowego i Mszy św. Po wieczornej Mszy św. w sobotę zapraszamy członków grup parafialnych i modlitewnych na spotkanie z Księdzem Biskupem w kościele.
  9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  10. W przyszłą niedzielę zmiana czasu.
  11. Wszystkim solenizantom obecnego tygodnia składamy najlepsze życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej.
  12. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wincenty Tokarz z Jazowska i Zbigniew Ciwiński z Kadczy. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu.