Pamiętajmy nauczanie Jana Pawła II „Bądźcie pewni, że ze wszystkich momentów waszego życia, czas jaki spędzicie przed Boskim Sakramentem, będzie tym czasem , w którym zdobędziecie najwięcej siły w ciągu życia, będzie najbardziej pocieszającym w godzinę śmierci i wieczności.”

I my jak wspólnota parafialna gromadźmy się przed Najświętszym Sakramentem.

Adoracja w każdy czwartek w godzinach 15 -18.

Zapraszamy do uczestnictwa w Cichej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

Św. Ojciec Pio pisał: „ Tysiąc lat spędzonych wśród chwały ludzi nie można porównywać nawet z jedną godziną przebytą na rozmowie lub zupełnym milczeniu z Jezusem Eucharystycznym.”

I my jak wspólnota parafialna gromadźmy się przed Najświętszym Sakramentem. Adoracja w każdy czwartek w godzinach 15 -18.

Lista osób które zobowiązały się do adoracji w stałych godzinach:

15:00-16:00

Maria Mamala, Natalia Szopińska, Zofia Pietruszka, Maria Bielak, Józefa Poparda, Elżbieta Ciesielka

16:00-17:00

Teresa Kolasa, Janina Koza, Waleria Stec, Michalina Nowogórska, Kazimiera Zasadna, Józef Janik, Grażyna Janik

17:00-18:00

Zofia Ciwińska, Stanisława Skoczeń, Barbara Tokarz, Zofia Mizia, Agata Owsianka, Maria Owsianka

Zapraszamy do uczestnictwa w Cichej Adoracji Najświętszego Sakramentu.