Drodzy Parafianie i wszyscy ludzie dobrej woli!

W trosce o nasz Boży dom pragniemy zachęcić wszystkich Was do wsparcia dzieła odnowy naszego zabytkowego kościoła parafialnego. Wielu z nas zależy na tym, aby w świątyni poczuć smak chwały Bożej i miłą woń obecności Pana i Maryi, która jest gospodynią tego świętego miejsca. Nie jest to możliwe bez wsparcia materialnego wszystkich nas: kapłanów i wiernych świeckich oraz instytucji państwowych a zwłaszcza Województwa Małopolskiego. Obecnie zakończone zostały prace zabezpieczające wszelkie pęknięcia tak na suficie jak i ścianach budynku oraz w warstwie jego fundamentów. Odkryto i zabezpieczono zabytkowe, barokowe malowidła w części prezbiterium, dokonano rozbiórki i zabezpieczenia starego ołtarza wraz z cudownym obrazem Matki Bożej Jazowskiej. Wkrótce pojawią się w ścianach zupełnie nowe okna… To wszystko dzięki hojności wielu Parafian i ludzi wspierających to ważne dla naszej wspólnoty dzieło, za co gorąco Wam dziękujemy!

Pragniemy także zachęcić wszystkich do wpłat ofiar na remont naszego kościoła przelewem bankowym. Istnieje możliwość przekazania nawet do 6% darowizny na cele obiektów sakralnych, co w następstwie można odpisać sobie w zeznaniu podatkowym. Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim za to „nowoczesne” materialne wsparcie, zwłaszcza właścicielom różnych firm i przedsiębiorstw.

Wszystkich ofiarodawców i ludzi dobroczynnych wspierających remont naszej świątyni każdą złotówką jak też dobrami duchowymi ogarniamy naszą wdzięczną modlitwą. 

Bardzo dziękujemy!

Wasi zatroskani duszpasterze

 

Poniżej zamieszczamy link do strony wyjaśniającej w jaki sposób można dokonać wpłaty przelewem bankowym oraz plik (doc, pdf) z gotowym blankietem do wydruku (zawiera gotowe dane konta parafialnego), gdzie wystarczy podać swoje dane i wysokość wpłaty:

https://www.e-pity.pl/odliczenie-darowizny-na-cele-kultu-religijnego-kosciol/

 1632855525_druk-przelewu-wplaty

17faa5479a4d4f93bf938831d1807669-0001-skonwertowany